Kariera

Większość naszych pracowników, pracujących na swoich stanowiskach współpracuje z nami od lat. DDS-Control jest pracodawcą, który zatrudnia osoby niebędące zaznajomione z rynkiem transportowym – poprzez organizowane szkolenia jesteśmy w stanie odpowiednio przygotować pracownika do rozpoczęcia pracy w naszej firmie oraz dzięki naszemu doświadczeniu podzielić się wiedzą z bardziej doświadczonymi pracownikami.

Wymagania

·      dobra znajomość niemieckiego

·      znajomość języka angielskiego, znajomość innych języków obcych jest mile widziana

·      umiejętność pracy w zespole

Zakres obowiązków

·      obsługa giełd transportowych i platform internetowych Klientów

·      obsługa Klientów firmy

·      współpraca z podwykonawcami

·      dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Oferujemy

·      pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku w oparciu o umowę o pracę

·      niezbędne narzędzia pracy w tym telefon komórkowy oraz laptop

·      szkolenia

·      możliwość rozwoju i awansu w ramach struktury firmy

Prosimy o przesłanie CV na adres mailowy w zakładce kontakt.